Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Alma ve Sorgulama

gaziantep universitesi tip fakultesi iletisim bilgileri

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma sistemi, Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi bünyesinde hizmet verilen tüm bölümlerden hızlı randevu almanıza imkân sağlar. Türkiye’de hemen hemen tüm özel ve kamu hastanelerinin online randevusu sistemine geçmesi vatandaşların tüm hastane işlemlerini daha kısa süre içinde yapmalarını sağlamaktadır. Benzer şekilde üniversite hastanelerinden de telefonla veya online randevu yöntemleri ile randevu alabilir veya tahlil sonuçlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi online randevu sistemi üzerinden iki farklı şekilde randevu almanız mümkündür. İster sisteme üye olarak isterseniz de üye olmadan sadece T.C. kimlik numarası ve doğum yılı ile sistemden randevu almanız mümkündür. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma yöntemlerinden biri diğeri de telefonla randevusu sistemidir.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Randevu Alma Yöntemi

Üniversite hastanesi randevu alma işlemleri için birçok farklı alternatif sunmaktadır. Kendi bünyesinde çalışan kişilerinde yararlanabildiği sistem ile Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi üzerinden randevu almak için:

 • Online randevu
 • Öğretim üyesi randevusu ve
 • Telefonla randevu

Yöntemleri kullanılabilir. Üniversite bünyesinde çalışan öğretim üyeleri için farklı randevu yöntemleri belirlenmiştir. Bunun yanı sıra günün her saatinde tüm vatandaşların online veya telefonla randevu yöntemlerini kullanarak randevu almaları mümkündür.

İnternet üzerinden randevu alan hastalardan 120 TL muayene ücreti alınmaktadır. Üniversite personeli için muayene ücreti ise SUT fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Sisteme giriş yaparak kolayca randevu alabilir, tahlil sonucu öğrenebilir veya randevu durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

Bağcılar Devlet Hastanesi randevu alma ve sorgulama yazımızı inceleyebilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Nasıl Öğrenilir?

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi tahlil sonucu öğrenme işlemi için e-sonuç sistemini kullanabilirsiniz. Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi kurumsal web sayfası üzerinden hızlı erişim sağlayabileceğiniz e-sonuç sistemi, randevu alma ekranına sizi yönlendirecektir. Online randevu sistemine üye olan kullanıcılar tüm sonuçlarını rahatlıkla aynı sistem üzerinden görüntüleyebilir. Üye olmadan sistemi kullanmak isteyen kişiler bu sorgulamaları yapamaz.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi online randevu uygulaması aynı zamanda mobil cihazlardan da kullanılabilmektedir. Mobil cihazınızın sanal marketlerinden uygulamayı telefon veya tabletinize indirerek kısa yoldan randevu işlemlerinizi halledebilirsiniz. Tahlili sonucu öğrenme işlemleri için de yine aynı sistemi ve uygulamaları kullanabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Online Randevu Nasıl Alınır?

Gaziantep Üniversitesi online randevu alma işlemleri için T.C. kimlik numaranız ve doğum yılınız yeterli olmaktadır. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi randevu alma ekranına ulaşarak işlemleri başlatabilirsiniz. Online randevu işlemleri için iki farklı seçenek sunulur. Sistem üzerinden:

 • Üye olmadan veya
 • Üye olarak

Randevu alabilirsiniz. Üye olmadan sınırlı sayıda işlemi gerçekleştireceğiniz için sisteme kayıt olmanız tavsiye edilmektedir. Sisteme kayıt olmak için randevu ana sayfası üzerinde yer alan Üye Ol seçeneğine tıklayabilirsiniz. Sisteme zaten üyeyseniz yeniden üyelik alamazsınız. Bu nedenle şifremi unuttum seçeneğini işaretleyerek yeniden şifre belirlemeniz gerekebilir.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu sistemi kolay kullanım özelliklerine sahiptir. Üye olmadan da tüm vatandaşların yararlanabildiği sistem üzerinden dilediğiniz bölümü işaretleyerek; tarih, saat ve doktor seçimiyle randevu alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Gaziantep Tıp Fakültesi Online Randevu Üye Kaydı Nasıl Yapılır?

Gaziantep Üniversitesi online randevu kayıt işlemleri için Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi randevu ekranına giriş yapmanız gerekmektedir. Randevu ana ekranına geldikten sonra Üye Olun seçeneğini tıklayarak üyelik işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Üyelik işlemleri sırasında:

 • T.C. kimlik numarası,
 • Doğum tarihi,
 • GSM numarası,
 • E – posta,
 • Diğer kimlik bilgileri (aile sıra no, birey sıra no vb.),
 • Şifre ve şifre tekrarı,
 • Üyelik sözleşmesi onayı,

Bilgileri istenmektedir. söz konusu bilgileri eksiksiz olarak sisteme girdikten sonra, ekranın sağ alt bölümünde yer alan Hesabımı Oluştur seçeneğine tıklayarak hesabınızı dakikalar içinde oluşturabilirsiniz.

Üyelik işlemlerinin onaylanmasının ardından sistem üzerinden tüm işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma işlemleri için ana ekran üzerinden, sisteme üyelikleri bulunan kişiler; T.C. kimlik numarası ve sistem şifreleri ile giriş yapabilirler.

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefonla Randevu

Gaziantep Tıp Fakültesi telefon randevu numarası ile online randevu sisteminin sunduğu tüm imkanlardan aynı şekilde yararlanabilirsiniz. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi telefonla randevu işlemleri için:

 • 444 98 58

Telefon numarasını arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Randevu numarasında karşınıza çıkan operatöre istediğiniz tarih, saat ve bölümü bildirerek randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Öğretim üyelerine özel randevu numaraları:

 • 0342 360 95 00
 • 0342 360 60 60

Dâhili ve direkt hatları arayarak telefonla hastane randevusu alabilirsiniz. Öğretim üyeleri için farklı ücret ve muayene koşulları uygulanmaktadır. Bu neden randevu sırasında bu kişilerden farklı bilgiler talep edilebilir.

Gaziantep Tıp Fakültesi Randevu Alınabilen Bölümler

Gaziantep Üniversitesi randevu sistemlerini kullanarak, Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesinin hizmet veren tüm bölümlerinden randevu alabilirsiniz. Hastanenin online veya telefonla randevu sistemini kullanarak:

 • Kardiyoloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,
 • Onkoloji,
 • Üroloji,
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar,
 • Nöroloji,
 • Kulak Burun ve Boğaz,
 • Ruh Sağlığı ve Hastalıkları,
 • Enfeksiyon Hastalıkları,
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum,
 • Genel Cerrahi,
 • Ortopedi,
 • İç Hastalıkları vb.

Tüm sağlık hizmetleri için hızlı randevu alabilirsiniz. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi ilgili bölümlerinden randevu saati, tarihi ve doktor seçimi yaparak tüm bölümlerden randevu almanız mümkündür. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi online veya telefonla randevu sisteminin dışında dilerseniz doğrudan hastaneye giderek de randevu alabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi E – Sonuç Sistemi Nasıl Kullanılır?

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi E – sonuç sistemi, Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi resmi internet sitesi üzerinden kullanılabilir. E – sonuç sistemi, hastanenin randevu ekranı üzerinden kullanılabilmektedir. Sadece randevu sistemine üye olan kişiler tarafından kullanılabilen sistem ile geçmiş tahlil sonuçlarınızı, raporlarınızı ve güncel tüm muayene sonuçlarını tek bir ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

E- sonuç sistemine giriş yaparak sorgulama yapmak için:

 • C. kimlik numarası ve
 • Şifre ile

Sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sisteme giriş yaptıktan sonra tüm bilgileri detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi randevu sistemi üzerinden birçok farklı hizmet vatandaşlara sağlanmaktadır.

Sistem üzerinden günün her saatinde online randevu alabilirsiniz. Randevu işlemlerinin daha kısa sürede yapılması ve sonuçların kontrol edilmesi için üniversitenin randevu mobil uygulamasını mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sağlık raporu ne kadar? İnceleyebilirsiniz.

Gaziantep Tıp Fakültesi Üye Olmadan Randevu Nasıl Alınır?

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu al seçeneği tıklanarak karşınıza gelen ekran üzerinden üye olmadan işlem yapmaya devam edebilirsiniz. Üye olmadan hastanenin online randevu alma hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler:

 • C. kimlik numarası ve
 • Doğum yılı ile

Kolayca sisteme giriş yapabilirler. Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi randevu alma işlemlerinin hastalara sağladığı en büyük avantaj kısa süre içinde oturdukları yerden, sıra bekleme derdiyle karşılaşmadan hastane randevusu alabilmeleridir.

Günümüzde Türkiye’de neredeyse tüm hastaneler online ve telefonla randevu sistemlerini kullanmaktadır. İstediğiniz bölümden rahatlıkla randevu alarak muayene saatine kadar hastanelerde beklemenize gerek yoktur.

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir